jakie sprzęty wybrać?

Domowy trening – bieżnia, czy orbitrek?
Wszyscy wiemy, jak ważny jest aktywny tryb życia. Jak jednak trenować, kiedy żyjemy w nieustannym pośpiechu i brakuje czasu na wyjście na siłownię? To proste! Można zaopatrzyć się w sprzęt fitness w domu. Niezwykle popularne są bieżnie treningowe oraz orbitreki. Co jednak wybrać? Postaramy się znaleźć odpowiedź na pytanie „bieżnia do biegania, czy orbitrek kettler?”

Bieżnia treningowa

Odzież sportowa

Autor: Adidas
Źródło: Adidas

Niezwykle popularnym sprzętem fitness do trenowania w domu jest bieżnia treningowa (tutaj sprawdzisz ceny bieżni). Urządzenie to pozwala na bieganie bez przeszkód w warunkach domowych. Warto zaznaczyć, że ćwiczenia te są wygodne i bezpieczne. Ćwicząc na bieżni spalamy tkankę tłuszczową, zmniejszamy poziom cholesterolu i poprawiamy wydolność krążeniowo-oddechową. Ćwiczenia mają wpływ także na naszą sylwetkę – modelują mięśnie nóg oraz pośladków. Świetnym wyborem jest bieżnia magnetyczna.

Ta oferta (https://btune.pl/chiptuning/) jest niezwykle ciekawa i jeżeli poszukujesz więcej wiadomości na omawianą tu tematykę, to znajdziesz je tu.

Ten rodzaj bieżni pozwala na lżejszy i naturalniejszy bieg oraz marsz. Ponadto możemy łatwo regulować tempo przesuwania się taśmy, czego nie można powiedzieć o bieżni magnetycznej. Został jeszcze wybór producenta – chcemy przecież zakupić wysokiej jakości, które będzie pracowało długo.

ćwiczenia na orbitreku

Autor: JBLM MWR
Źródło: http://www.flickr.com

Należy tu zaznaczyć, iż orbitrek thorn (sprawdź tutaj: promocyjne ceny orbitreków o2market.pl) to świetny wybór. Thorn cieszy się sporymm zaufaniem i zapewnia najwyższą jakość swoich produktów.

Orbitrek
Może należy jednak zastanowić się nad kupnem orbitreku? Te urządzenia mają w sobie mnóstwo zalet, które wypadałoby docenić. Orbitrek mniej obciąża stawy, spada więc ryzyko urazu. Co więcej, ćwiczenia na orbitreku angażują też mięśnie ramion, pleców i klatki piersiowej. Jeśli nie chcielibyśmy wydać jednak zbyt wiele pieniędzy, dobrym wyborem jest orbitek. To urządzenie generalnie jest tańsze od orbit reków innego typu, zaś komfort treningu wcale nie jest dużo mniejszy.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , , ,