Serwis dla miłośników piłki nożnej

piłka nożna

Autor: ;/
Źródło: http://www.flickr.com
Piłka nożna to najpopularniejsza dyscyplina sportu na całym świecie. Dlatego powstał serwis Footballblog.pl.

To genialne złączenie bloga wraz z serwisem sportowym. Ciągłe komentarze, refleksje po rozegranych meczach, wyniki przedstawiane na żywo, profesjonalne relacje z meczów, analizy spotkań piłkarskich.

Reprezentacja Polski, Ekstraklasa, ligi zagraniczne. Ciekawie przygotowane informacje, porady eksperta, skróty w formie filmików z najlepszymi fragmentami spotkań. Gole Ekstraklasy, bramki z lig zagranicznych i meczów międzynarodowych, a także filmy z rewelacyjnymi i kuriozalnymi bramkami.

W portalu jest również miejsce na historię piłki nożnej i historię piłki w Polsce. Miłośnicy ciekawostek napotkają informacje o odmianach futbolu, instytucjach piłkarskich. Poznają futbolowe historie i życiorysy najlepszych piłkarzy na świecie.

Blog przedstawia wszystkie mistrzostwa świata w piłce nożnej, mistrzostwa Europy w piłce nożnej oraz europejskie puchary. Internauci znajdą tu także informacje o FIFA, UEFA, PZPN i innych instytucjach piłkarskich z całego globu.

Zapraszamy – naciśnij tutaj laserowa korekcja wzroku tychy i przeloguj się na inną naszą witrynę. Na niej czekają na Ciebie nowe oraz rzetelne informacje.

Serwis to również przepisy gry w piłkę, amatorskie kopanie w gałę oraz słownik piłkarski. Z wielką przyjemnością prezentujemy najpiękniejsze oraz najseksowniejsze WAGs, to znaczy kobiety – żony, narzeczone i sympatie – piłkarzy. Kobiety piłkarzy to również temat mocno powiązany z piłką nożną.

W cyklach serwisu można znaleźć na przykład „Opowieści Króla Kibiców”, czyli oryginalnego Andrzeja „Bobo” Bobowskiego. Serwis stara się bić o lepszą piłkę nożną – dlatego autorzy uruchomili kilka akcji, np. „Kamery na boiska!” czy „Dobra strona kibola”. Każdy polski klub znajdujący się w Ekstraklasie ma swoją stronę z informacjami i ciekawostkami.

Blog to też swoboda komentarzy i myśli. Każdy miłośnik sportu może tutaj napisać swój własny tekst czy też skomentować artykuł innego użytkownika. Można też brać udział w jednej z wielu licznych sond oraz ankiet, których nie brakuje na tym serwisie. Autorzy kibicują oczywiście reprezentacji Polski, ale nie ukrywają sympatii do innych drużyn i reprezentacji.

Priorytetem FootballBloga jest popularyzacja swobodnego i nieskrępowanego kibicowania, myślenia o futbolu. Twórcy piętnuje wszelkie przejawy nieodpowiedniego zachowania na stadionach oraz boiskach, ksenofobię i brak tolerancji.

„Piłka jest okrągła… więc o piłce piszemy na okrągło.”

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>