Najpopularniejsze suplementy

Ścieżka do pożądanej formy to najkrócej mówiąc trzy kluczowe składniki. Po pierwsze, odpowiednia dieta. Nie należy pomijać działania prawidłowego jedzenia. Jeśli twoim dążeniem jest przyrost muskulatury, trzeba pochłaniać jedzenie ponad bilans kaloryczny. Osoby, które schodzą z wagi, muszą wcinać poniżej zapotrzebowania dziennego. Menu atlety musi zawierać białko, nienasycone tłuszcze i złożone cukry.

suplementy diety

Autor: Centrum Naturhouse
Źródło: Centrum Naturhouse

Po drugie, właściwy trening. W sieci funkcjonuje sporo stron pomocowych, gdzie ćwiczący zdobędzie efektywny rozkład ćwiczeń, zgodny z jego celem. Powinno się nie zapominać, że rozkład treningu musi być zmieniany raz na jakiś czas.

Tertio, siódme poty na siłowni muszą być wspomagane przez kluczowe suplementy diety, takie jak np. bcaa. W dalszej części tekstu opisujemy 3 podstawowe wspomagacze treningowe.

Bcaa liquid to ważny gatunek aminokwasów, czyli związków, z których zbudowane są białka.

Astaksantyna w kapsułkach

Autor: http://sxc,hu
Źródło: http://sxc,hu

To powoduje, że znajdziesz je w każdym pożywieniu zawierającym ten element, takim jak na przykład jajko. Jednakże warto jeść je dodatkowo, w formie proszku lub tabletek.

Czyżbyś czuł chęć na więcej tekstów na ten temat? Zapraszamy więc do kolejnej witryny – po prostu naciśnij to laserowa korekcja wzroku rybnik i przeloguj się do naszego serwisu.

Genialnie stymulują regenerację i budowanie masy mięśniowej. Dobrze je brać chwilę po skończeniu ćwiczeń, ponieważ wtedy są efektywne, a nasz system mięśniowy najbardziej ich potrzebuje.

Creatine (kreatyna) to związek, który silnie stymuluje budowanie mięśni. Oferuje się go w wielu różnorakich formach chemicznych. Najstarszą i najmniej kosztowną odmianą creatine jest monowodzian, do zdobycia w zasadzie w każdym sklepie z odżywkami.

Algi w tabletkach

Autor: Vitana
Źródło: Vitana

Podobnie jak w przypadku bcaa, kreatyna dostępna jest w formie proszku albo tabletek.

Tribulus terrestris to roślina, z której wyciąg odznacza się wpływem wzmagającym wyrzut testosteronu. Jak powszechnie wiadomo, testosteron jest kluczowy przy budowaniu masy mięśniowej, dobrze jest więc podnosić jego stężenie naturalnie. Tribulus zaleca się szczególnie osobom, które mają powyżej trzydziestu lat, ponieważ wtedy wytwarzanie testosteronu zaczyna spadać. Dwudziestolatkowie nie powinni go łykać, jest to bezcelowe.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , , ,