W jaki sposób wyrzeźbić sylwetkę

Wyrzeźbienie sylwetki to zadanie i łatwe i skomplikowane zarazem. Trudne, bo musimy znaleźć idealny sposób na siebie, na to, co się lubi. Trzeba znaleźć metodę na trening, który przynosi rezultaty. Jest to jednocześnie łatwe, bowiem kiedy już odkryjemy ten właściwy trening i to, co działa na nas oraz wkręcimy się w 100 % – efekt będzie gwarantowany. Wyrzeźbienie na pewno trening siłowy, ćwiczenia na biceps, trening aerobowy, dieta ze zredukowaną ilością kalorii.

trening siłowy

Autor: brett jordan
Źródło: http://www.flickr.com
Tutaj nie będzie cudów. Na wszystko trzeba ciężko zapracować – dobre ćwiczenia. Aby posiadać mięśnie musimy dźwigać ciężary, aby je zademonstrować należy uciąć spożycie kalorii oraz dodać aeroby, które spalą tłuszcz. Czy tymczasem wszystko jest takie proste? Tak! Wystarczy bardzo chcieć.Chudnięcie, a więc redukcja tkanki tłuszczowej następuje w kuchni. To tam możemy skonstruować wart pozazdroszczenia ABS jak też suchą budowę ciała. Krokiem pierwszym będzie ułożenie diety oraz smacznego jadłospisu, jaki będzie nam pasować i jaki pozwoli nam na to, abyśmy się go trzymali. Zależnie od wagi startowej, naszego wieku i ilości tkanki tłuszczowej jest to kilkaset kalorii na bilansie ujemnym, jednak ogólnie przyjmujemy, że to mniej więcej 500 kcal na dzień na minusie.

Dla osób, które mają sporą nadwyżkę – kalorie tniemy przez cały okres trwania diety, dla osób z lekką nadwagą – wyłącznie w dni nietreningowe. Winniśmy przyjmować 4,5 g węglowodanów na każdy kilogram masy ciała oraz 2,2 gramów białka na każde kilo ciężaru ciała. Jedzmy systematycznie, ogół rozbijając na 5 posiłków. Białko można konsumować w postaci jajek, odżywek białkowych, indyka.

Czy jesteś zdania ten temat jest bardzo interesujący? Jeśli tak sądzisz, to wejdź na polecany wpis (http://www.sklep-wina.pl/) – w tamtym miejscu znajdziesz nie mniej absorbujące informacje.

Węglowodany to przede wszystkim ryż, makaron, ale także kartofle oraz chleb – najlepiej pełnoziarnisty. Bardzo skuteczny może być wysiłek aerobowy, np. skakanie na skakance, wiosłowanie, bieganie.

Fałszem jest, że palimy tłuszcz dopiero po dwudziestu minutach ćwiczeń fizycznych. Tkanka tłuszczowa spalana jest od samego początku treningu, z tym, że po dwudziestu minutach spalana jest najogromniejsza jej ilość. Stąd też poleca się, ażeby trening aerobowy trwał od 20 do 45 minut, przy wyższym wytrenowaniu dochodząc do 1 godziny dziennie. Trening aerobowy można przeplatać z treningiem siłowym, jednakże nigdy zestawiać na jednym treningu. Jak rzeźbić brzuch? znajdziemy tutaj.Możemy ćwiczyć brzuch, robiąc tradycyjne spięcia, mając dźwignięte nogi w górze – zgięte, a nawet oparte o krzesło. Możemy ćwiczyć nożyki.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , ,