Zbuduj kondycję przed urlopem, zacznij jeździć na dwóch kółkach!

Wielkimi krokami nadchodzi ciepły sezon, cierpliwie wyczekiwana przez dni nieprzerwanie wypełnione mrozem i prószącym białym puchem. Jest to czas, który daje nadzieję, ulgę i pozwala wreszcie zapomnieć o trudach przedzierania się przez zaspy, usterkach w samochodach i sezonie grypy. No a dodatkowo nareszcie zazielenią się krzaki i drzewa, poczną tu i ówdzie śpiewać ptaszki, a niedługo nie trzeba będzie mieć czapki aby zachować zdrowie. Da się w końcu odkryć nieco ciała…

I w tym miejscu u wielu mogą zaczynać się obawy. Niektórzy nie próżnowali w czasie zimy, nawet w mróz i nieustające opady dbając o stan ciała – tak zostali wychowani lub samemu nauczyli się na swoich błędach w minionych sezonach – lecz istnieją i tacy, co z postępującego lenistwa albo czasowej, zimowej chandry nie mogli wykonać nic, co obecnie zaowocowałoby sylwetką i kondycją. A jest wiosna, zaraz lato, plażowanie, a nikt nie wie, może też letnie podrywy, wycieczki z partnerką lub ukochanym, mnóstwo atrakcji. Trzeba jednak sobie w temacie pomóc, choć czasu coraz mniej.

SPORT SHOP

Źródło: Sport-shop.pl

Najprostszym, dość wydajnym i ekonomicznym sposobem na zyskanie odrobiny kondycji, satysfakcji, i kilku zupełnie praktycznych korzyści, może być rower, sprzęt laser pikosekundowy obecny od wielu lat, obecnie znajdujący się w pełni łask i nadal zyskujący na powszechności. Wszystkich rodzajów rowery górskie, rowery sportowe, rowery miejskie pozwalają na interesującą aktywność, zwiedzenie własnego miasta od trochę innej strony niż dotychczas, prosty transport niewielkich zakupów i pozostałych drobiazgów w plecaku czy sakwach, i wreszcie to, co interesuje wielu najbardziej: poprawienie wydolności organizmu, zgubienie w krótkim okresie paru nadprogramowych kilogramów, które w czasie zimy pojawiły się w okolicach talii, wyrzeźbienie miłej dla oka muskulatury. Chociaż na rowerze pracują głównie łydki i to one najszybciej zyskają w cudzych oczach, ogólna zawartość tłuszczu w ciele szybko opadnie, a przy tym zyska cała sylwetka, jeśli przez parę miesięcy postanowimy nie próżnować.

W każdym dużym i mniejszym mieście istnieje z pewnością salon z rowerami z prawdziwego zdarzenia. Są w nich dostępne polskie i zagraniczne rowery takich marek jak B-Twin, Merida, Giant i pozostałe. W asortymencie jest też świetna na wiosenną, często zmienną pogodę odzież rowerowa (*tutaj link do oferty).

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , , ,