Nadchodzi lato, pomyśl o sportach motorowodnych!

Jeśli lubisz spędzać wolny czas blisko zbiorników wodnych, na pewno nieraz z zazdrością patrzyłeś na osoby, które pływają we własnych łódkach. Słońce świeci, ty i twoja żona opalacie się pijąc orzeźwiające napoje, wiatr dmie w żagiel, woda przyjemnie pluska – trudno wyobrazić sobie mocniej relaksujący sposób spędzania weekendów. Zważywszy jeszcze, że w okolicy praktycznie każdego miasteczka możemy odnaleźć jakieś duże jezioro. Nabrałeś ochoty na zrealizowanie swojego marzenia? Bardzo dobrze, bowiem kupno jachtu jest prostsze niż myślisz!

jachty-obrazek

Źródło: pixabay.com

Pewnie, że zanim nabędziesz jakikolwiek pojazd napędzany silnikiem, również poruszający się po jeziorze, musisz zrobić kurs motorowodny (kurs sternik motorowodny) – sprawdź. W naszej firmie możesz to zrobić, szybko i łatwo. Zaczynając od standardowych pozwoleń, będziesz miał szansę w przeciągu dwóch miesięcy podróżować swoją osobistą motorówką. Poza tym, na zagranicznym wojażu nad morze, także będziesz mógł się temu poddać – bowiem bez konkretnego kursu, taki pojazd można wypożyczyć jedynie razem ze sternikiem. W przeciągu jednych wakacji, jeśli zaczniesz edukację już z początkiem maja, będziesz mógł ukończyć kurs motorowodny zarówno pierwszego jak i zaawansowanego stopnia. A ten drugi umożliwi ci kupno większej łodzi.

Obawiasz się znacznych cen z tym połączonych? Niepotrzebnie. Mogłoby ci się wydawać, że kupno jachtu to fanaberia przeznaczona tylko dla bogaczy, którzy nie mają co zrobić ze swoimi pieniędzmi. Nic bardziej mylnego. Jeżeli już będziesz posiadać własny jacht, spokojnie od kwietnia do września będziesz mógł na nim żeglować – a może nawet częściej, bowiem pogoda ostatnimi laty nas bardzo rozpieszcza.

Poza tym, ludzie biorą pożyczki na samochód, dlaczego by nie wziąć go również na kupno jachtu – zobacz tu? Ceny za tego rodzaju pojazd w naszej korporacji są niezwykle zróżnicowane, nikt nie twierdzi przecież, że potrzebujesz nabyć od razu kosztowną łódź. Posiadamy sprzęty w każdym zakresie kosztowym, mało tego posiadają one funkcję rozbudowy. Dlatego jak raz zakupisz jeden jacht, będziesz mógł go udoskonalać według swoich potrzeb. Oferujemy również naszym klientom sprzedaż ratalną.

Jeżeli czujesz, że jesteś kimś w rodzaju wilka morskiego, czym prędzej zrób kurs motorowodny. Wówczas już jedynie jeden krok będzie cię oddzielał od wejścia w posiadanie własnego jachtu. Nie powinieneś się zastanawiać, ceny wcale nie są wygórowane, a przyjemności jakich zaznasz na otwartej wodzie są przecież nieocenione.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: ,