Fitness w stolicy Wielkopolski dla wszystkich.

Sieć klubów fitness w Poznaniu zrodziła się z pasji do ruchu. Prosperują od 2005 roku. Podstawowym priorytetem jest pokazanie innym jak istotna dla zdrowia jest sprawność fizyczna. Wysiłek fizyczny ma duży wpływ na samopoczucie. W klubach fintess w Poznaniu oprócz kompetentnego podejścia do zajęć treningowych, propaguje się również zdrowym lifestylem i umiejętnością bawienia się ruchem.

Trening

Autor: marshel
Źródło: http://www.sxc.hu
Aby pomóc zrealizować ten stan i cele treningowe powstała sieć stylowych klubów fitness w Poznaniu. Każdy z nich posiada siłownię wyposażoną w światowej klasy sprzęt, przestronne, klimatyzowane i komfortowe sale do zajęć w grupach. W szatniach można odprężyć się zażywając kąpieli w saunie fińskiej.

W klubach fitness w Poznaniu są dostępne różnorodne kategorie zajęć. Wzmacnianie – to typ zajęć fitness poznań opartych na specjalnie dobranych zestawach ćwiczeń, mających na celu kształtowanie sylwetki poprzez wzmacnianie odpowiednich mięśni. Dzięki zróżnicowaniu zajęć każdy z uczestników może dobrać odpowiednie dla siebie ćwiczenia, które pozwolą zrealizować założone cele treningowe.

Power to zajęcia intensywne. Robi się tam szybsze zmiany ćwiczeń, pozycji a także więcej ćwiczeń dynamicznych, podskoków oraz elementów interwałowych. Podczas tych zajęć męczysz się więcej aniżeli na normalnych zajęciach wzmacniających oraz tracisz więcej kalorii. Choreo to zajęcia choreograficzne o średniej intensywności, ukierunkowane na spalanie tłuszczu oraz na polepszenie kondycji fizycznej (capitalstudio.pl/studio.html). W czasie lekcji choreografii, instruktor wprowadza stopniowo kolejne elementy układu, które kończą się tak zwanym finałem. Lekcje rozwijają pamięć ruchową oraz poprawiają koordynację. Ćwiczenia Body and Mind to spokojne formy zajęć, które uczą balansu nad własnym ciałem oraz stosownego oddechu. Zajęcia zajęcia grupowe węgorzewo te określane są mianem psychofizycznej aktywności. Za pomocą wzmacniania ciała oraz pracy nad każdą jego częścią, ale też naukę poprawnego oddechu są bardzo wydajną formą zajęć ruchowych, która daje ogromne plusy dla organizmu.

Oprócz tego kluby fitness w Poznaniu proponują zajęcia dla młodych matek i osób starszychĆwiczenia dla mam, przeznaczone są dla osób, które lubią aktywnie spędzać czas w ciąży jak i po porodzie ze swoimi maluszkami.Dzięki tym zajęciom każda mama może dobrze przygotować się do porodu oraz szybko wrócić do formy po nim. Zajęcia przeznaczone są dla osób nie mających przeciwwskazań medycznych. Z przeznaczeniem dla Seniorów powstała też oferta zajęć i karnetów skierowanych specjalnie dla tej grupy, chcąc zachęcić ją do poprawy kondycji fizycznej, a tym samym do ulepszenia jakości życia.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , ,