Zamień samochód na rower

Znamy sporo przyczyn, dla których mądrze jest zamknąć samochód w garażu i przesiąść się na rower. Prezentujemy najlepsze z nich, by i ciebie, czytelniku, nakłonić do tej rewolucji. Przyjemnej lektury.

Dobry rower jest niedrogi. Na dobry samochód należy wydać parędziesiąt tysięcy złotych, na dwa kółka z najwyższej półki wydasz maksimum dwa tysiące PLN. Opłacalne oferty zbytu rowerów w stolicy Polski odszukasz, gdy do Google wpiszesz frazę „rowery Warszawa”.

Używanie roweru jest niedrogie. Na pewno orientujesz się, jak bardzo kosztowny jest w państwie litr paliwa. Z pewnością też kojarzysz, jak wiele benzyny spala się, poruszając się po mieście. A z rowerem jest za darmo. Właściwym napędem są twoje muskuły, co prowadzi do kolejnej, niesłychanie istotnej zalety roweru.

Rower to znakomita szansa, by wyrobić sobie żelazną kondycję i pozbyć się kilku złogów tłuszczu. O ile będziesz regularnie tym pojazdem dojeżdżał do roboty, bez wątpienia po kilku tygodniu zaobserwujesz, że spodnie stają się coraz luźniejsze. Oprócz tego regularne pedałowanie korzystnie działa na serce – osoby jeżdżące rowerem rzadziej zapadają na ciężkie dolegliwości serca.

Rowerem dotrzesz generalnie wszędzie. Auto myjnia – (myjnia bydgoszcz) wykazuje wielkie ograniczenie – jeździ jedynie po twardych powierzchniach. Istnieją także miejsca, do których nie wolno wjechać autem, zatem rower jest idealnym rozwiązaniem.

Żeby schować swój rower, nie trzeba posiadać przepastnego garażu, za który musi się co miesiąc regulować czynsz. Rower możesz zanieść do piwnicy lub dać na balkon – to niesamowicie bezproblemowa rzecz!

Najpotrzebniejsze akcesoria rowerowe, takie jak np. pompka czy błotnik, są naprawdę niedrogie. W czasie używania roweru nie wyłożysz tyle pieniędzy, co przy regularnej jeździe autem. Na dodatek swój pojazd możesz dowolnie tuningować, kupując tanie akcesoria rowerowe.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , ,