W obecnych czasach w każdym gabinecie dentystycznym lub w klinice trzeba używać strzykawki jednokrotnego użytku

Czystość przy robieniu różnych zabiegów w dzisiejszych czasach jest już normą we wszystkich gabinetach.
Dawniej używało się strzykawek wiele razy.

kajak

Autor: isox4
Źródło: http://www.flickr.com
Po prostu się je sterylizowało. Jednakże współcześnie byłoby to już niemożliwe. W czasach, gdy na świecie krąży tyle różnych trudnych chorób, doktorzy chcą minimalizować zagrożenie. W gabinecie pielęgniarskim, stomatologicznym, kosmetycznym, klinice i szpitalu — wszyscy używają strzykawek jednokrotnego użytku. To bardzo ważne. Chodzi głównie o bezpieczeństwo pacjentów. I rzecz jasna powinni oni kontrolować, czy strzykawka, którą zaraz będzie wykonany im zastrzyk, jest nowa oraz na ich oczach wyciągnięta z opakowania. Jeżeli pielęgniarka albo ktoś z personelu medycznego będzie odwracać się wtedy do nas plecami, to powinniśmy odmówić przyjęcia zastrzyku. Trzeba domagać się wymiany strzykawki i otwarcia następnego opakowania, tak żebyśmy widzieli cały proces. I nie jest to żadna kwestia tak zwanego „widzi mi się”, tylko normalna troska o swe zdrowie oraz nawet życie. Wszystkie gabinety powinny podpisać dobre umowy z przedsiębiorstwami, które wytwarzają strzykawki. By móc je sprzedawać, muszą posiadać one właściwe certyfikaty. Każda strzykawka natomiast musi posiadać atest.

Musimy to sprawdzić, żeby uniknąć w przyszłości jakichkolwiek problemów oraz ewentualnych pozwów sądowych. Powinniśmy kupować strzykawki w sprawdzonych hurtowniach.więcej info mini cross pit bike mini cross pit bikeWielkie zamówienia będą się bardziej opłacały.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , ,