Sporty wodne. Jakie są najpopularniejsze? Jakiego sprzętu warto używać?

Nawigowanie po Morzu Śródziemnym, a może pływanie kajakiem po ojczystych rzekach? Urlop to doskonały czas na praktykowanie różnego typu wodnych sportów.
W lecie coraz częściej porzucamy plażowe ręczniki, decydując się na bardziej aktywną formę relaksu.

Przygotowanie karpia na święta

Autor: Andy Roberts
Źródło: http://www.flickr.com
Woda stwarza bezkresne opcje – możemy pływać albo ślizgać się po niej. Do tego jednak potrzebne będą należyte sprzęty. Ostatnimi czasy bardzo popularny stał się tak zwany Kitesurfing. Tak samo jak surfing polega on na ślizganiu się po fali przy pomocy specjalnego oprzyrządowania. osoby zaczynające własną przygodę z kitesurfingiem muszą wyekwipować się w odpowiednie deski. Uprawianie kitesurfingu nie jest wykonalne bez latawca.
Turniej

Autor: Cellule Communication
Źródło: http://www.flickr.com
Nurkowanie to dobry sposób na wypoczynek, zwłaszcza w czasie wczasów. Dostarcza pamiętnych wrażeń niezależnie od tego, w którym miejscu nurkujemy. Kupując sprzęt do nurkowania pamiętajmy, by dobrać dodatki do naszych umiejętności. Na rynsztunek płetwonurka, umożliwiający badanie (usg nadgarstka) głębin niedaleko brzegu, składają się – maseczka do nurkowania, płetwy i fajka. Osoby uprawiające wodne sporty powinny pamiętać, iż ich komfort w ogromnym stopniu będzie zależeć od stroju, toteż opłaca się zainwestować w dobrej jakości piankę. strój powinien być pasujący do sylwetki oraz przylegać do skóry. Nie powinien być nadto gruby, bowiem mógłby utrudnić ruszanie się.

W sprzedaży dostępne są trzy warianty pianek: półsucha, mokra i pianka sucha, które umożliwiają uprawianie sportów wodnych w rozmaitych warunkach atmosferycznych oraz rozmaitych temperaturach. Kompetentny sprzedawca z pewnością pomoże nam dopasowywać odpowiedni typ jak też rozmiar okrycia.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , ,