Kamery dla aktywnych

Aktywność fizyczna to ważny element zdrowego stylu życia. Sport to zdrowie, a jego uprawianie prawidłowo wpływa na ciało i ducha. Rower, górskie wycieczki, narty, snowboard – bez względu na porę roku powinniśmy się ruszać!

Okres letni szczególnie sprzyja wyczynom sportowym.

Równie zajmujący tekst przedstawiany jest tu, więc odwiedź witrynę konie sportowe i zobacz, jakie informacje tam przeczytasz. One także Cię zaciekawią!

Poza tym, wraz z postępem technologicznym jesteśmy w stanie zarejestrować swoje wyczyny, mając szansę pochwalenia się nimi przed światem. Dziś, w sklepach znajdziemy dużo ciekawych modeli kamer, które umożliwiają komfortowe filmowanie. Jeszcze nie tak dawno musieliśmy obmyślać sposób na użycie tradycyjnej kamery.

Te jak wiemy, nie posiadały oryginalnych mocowań, zaś przy kontakcie z wodą groziło im całkowite zniszczenie. Producenci kamer zauważyli zapotrzebowanie na tzw. kamery sportowe i „zasypali” nas sprzętem do filmowania ekstremalnych wyczynów.

GoPro Hero 4

Autor: Dave Jones
Źródło: http://www.flickr.com

Od pewnego czasu wielkim powodzeniem wśród fanów surfingu czy jazdy na rowerze cieszą się kamery GoPro, które pozwalają na bezproblemowe utrwalanie ewolucji. Ulepszona kamera GoPro HERO 4 Silver umożliwia rejestrowanie wideo 4K oraz wykonywanie 12-megapikselowych zdjęć zdjęć z prędkością do 30 na sekundę.

Kolejnym sprzętem wartym uwagi jest Sony HDR-AS100 (( sprawdzić)), która zdumiewa doskonałą jakością wykonania i bardzo dobrą jakością obrazu. Kamera robi też zdjęcia, pojedyncze lub cykliczne. Idealnie spisuje się podczas rowerowych wycieczek czy z wykorzystaniem wodoodpornego pokrowca – w trakcie kąpieli morskich.

GoPro

Autor: John Biehler
Źródło: http://www.flickr.com
Elektroniczne gadżety to od paru lat stały element kolekcji prezentów skierowanych dla starszego jak i młodszego pokolenia. Ich powodzenie nie maleje, a co pewien czas pojawiają się ciekawe nowości i okazje, bijące na głowę poprzedników. Kamera sportowa to produkt, który na pewno znajdzie wykorzystanie.

Dzięki funkcjonalnemu uchwytowi mamy możliwość zamontowania jej do kasku, maski samochodu, kijka do nordic walkingu czy spacerówki dziecka. Takie eksperymenty to naprawdę doskonała zabawa, dzięki której uwiecznimy fascynujące chwile i spojrzymy na świat z innej perspektywy.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>