Gdy planujemy wyprawie nad morze, trzeba kupić kilka rzeczy

Dziś moda wkroczyła też na plaże. Każdy, kto wybiera się do nadmorskiego kurortu nieważne czy to w Hiszpanii czy w naszym ukochanym rodzimym kraju doskonale wie, że dobre kąpielówki i fajny strój kąpielowy to podstawa. Dziś już niewiele osób po prostu kupuje strój, który po prostu na nią pasuje, dziś strojem kąpielowym trzeba się wyróżnić.

kostiumy kąpielowe

Autor: C&A
Źródło: C&A

Dziś na plaże nie idziemy jedynie się poopalać i popluskać w morzu dziś idziemy na plaże żeby się pokazać. Ćwiczymy od stycznia, żeby w okresie letnim mieć piękne figury i żeby nasze stroje kąpielowe idealnie na nas leżały

kąpielówki:

(). Są też osoby leniwe, które w trzydzieści dni chce sprawić by ich ciało zachwycało na plaży. Ludzie po prostu chcą wyglądać dobrze. Dodatkowo nawet naszym małym pociechom ubieramy kolorowe stroje i co bardzo ważne chronimy ich główki zabawnymi chustkami i kapeluszami. Dzieci najczęściej traktują ten element jako dodatkową zabawkę, a my staramy się, żeby kapelusz był na właściwym miejscu, by chronił ich główki przed nadmiernym nagrzaniem. Oczywiście im strój czy chusta bardziej kolorowe tym dziecko chętniej będzie je nosiło. Tak, więc na plażąch roi się od maluchów, które mają na sobie ogrom kolorów.

Autor: Charles Vögele

Odpowiednie akcesoria
Jeśli chcemy iść na basen poza fajnymi kąpielówkami lub odpowiednim strojem musimy zadbać też o inne detale. Zapewne przydadzą nam się okulary pływackie i czepki, zwłaszcza, gdy mamy kilkanaście lub kilka lat. Osoby starsze są w stanie dać radę bez dodatkowych akcesoriów. Jednak, jeśli lubimy ponurkować, albo pływamy zanurzając głowę pod wodą, to wtedy warto zainwestować w okulary tego typu (link strony). Do tego dochodzą czepki, które na większości basenów są normą, więc musimy kupić fajny czepek i sobie i swoim dzieciom. Jeśli posiadamy obawy przed tym by wziąć dziecko na basen to możemy przestać martwić się na zapas i po prostu spróbować. Dzieci naprawdę lubią zabawy w wodzie. W dodatku w kompleksach basenowych zawsze jest brodzik dla najmłodszych. Poza tym są zajęcia, które mają na celu nauczyć najmłodszych pływania. Dobrze jest zainwestować nie tylko w czepek i okulary pływackie, lecz także w kilka lekcji z instruktorem wtedy nasze dziecko (producent sal zabaw) szybciej nauczy się pływać. Dobrze jest też nawet, gdy mamy więcej niż naście lat wziąć kilka lekcji pływania, jeśli jeszcze nie opanowaliśmy tej sztuki.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , ,