Choćby jednodniowa eskapada w góry albo za miasto nie może się odbywać bez latarek

Latarka od kilkudziesięciu lat przydaje się w przeróżnych momentach — zwyczajnych i podczas trudnych wypadów.
Nie jest ważne, czy chcemy sprawdzić stan licznika na prąd w swym mieszkaniu czy rozniecić ogień w afrykańskim buszu — za każdym razem pomocna będzie wtedy latarka.

sala konferencyjna

Autor: Daniel X. O’Neil
Źródło: http://www.flickr.com
Czapka zimowa

Autor: LornaWatt
Źródło: http://www.flickr.com
Mamy ich ogrom przeróżnych rodzajów. Najczęściej kupowana jest taka, która ma rączkę, za którą można trzymać.

Gdy będziesz potrzebować dodatkowych informacji na wątek poruszany w powyższym tekście, to wejdź tu (https://www.kasprowy.pl/spa-wellness/spa) – z pewnością te materiały także Cię zaciekawią.

Takiego typu latarki z reguły są na baterie, choć w ostatnim czasie prym wiodą modele LED-owe. Ludzie, którzy lubią przemierzać niedostępne dżungle lub pstrykać fotki zorzy polarnej zimą na dalekiej północy, zapewne docenią tzw. czołówki. Bateryjki w nich są małe, a sama latarka jest w stanie świecić nawet do kilkunastu godzin. Ten typ latarek ma duży plus — zostawia ręce swobodne, więc możemy wiązać liny czy pstrykać zdjęcia. Bardzo dobrej jakości latarkę możemy zainstalować sobie w smartfonie. W nowszych modelach pojawiają się one już w standardzie, a w tych odrobinę starszych trzeba ściągnąć wówczas odpowiednią aplikację. Pamiętajmy jedynie o tym, że latarka w telefonie jest dobra na kilka chwil. Jeśli mamy zamiar wybrać się z nią w góry, to nie będzie to najlepszy pomysł. Po pierwsze telefon może nam upaść i roztrzaska się w nim ekran. To zapewne wywoła naszą złość, ponieważ nowy model dosyć dużo kosztuje.

Po drugie przy świecącej latarce w smartfonie dość szybko zużywa się bateria. Może okazać się, że nie zdążymy wówczas dotrzeć przykładowo na nocleg do pensjonatu. Warto więc kupić normalną latarkę.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , ,